Firemné akcie

Eventy, na ktoré rozhodne nezabudnete.

Novodobým trendom v usporadúvaní firemných akcií, porád, rokovaní či teambuildingov je spájať pracovné povinnosti s aktívnym oddychom, ale aj dokonalým wellness & spa relaxom. V Hoteli Impozant**** nájdete všetko, čo dokonalá firemná akcia vyžaduje – príjemné biznis a rokovacie priestory s kompletným vybavením, internet, špičkovú tradičnú aj modernú gastronómiu, oddychové spa centrum rovnako ako možnosť rôznych voľnočasových aktivít v hoteli a jeho okolí.

Vianočné večierky Viac info
Kurz prežitia Viac info
Paintball Viac info
Offroad Viac info
Cesta do praveku Viac info
Historický šerm Viac info

Vianočné a iné večierky

Rozhodujete sa kde usporiadať vianočný večierok pre svojich zamestnancov či top klientov?

My Vám ponúkame nezabudnuteľné párty!

Témy:

Slovenský večer

(balík zahŕňa: ubytovanie s raňajkami, harmonikár s ozembuchom 4 hodiny)

Oldies párty

(balík zahŕňa: ubytovanie s raňajkami, DJ)

Karaoke show

(balík zahŕňa: ubytovanie s raňajkami, karaoke)

Hawaii párty

(balík zahŕňa: ubytovanie s raňajkami, DJ + hawaiský veniec na krk)

Možnosť doobjednať:

 • DJ Paul.
 • Animácie: 1x moderátor a 1x animátor.
 • Cigánska kapela Končekovci.
 • Ľudová kapela Hanuliakovci.
 • Fotograf, kameraman, foto kútik.
 • Barmanská show.
 • Degustácia rumov.
 • Degustácia vín.

Prípadne ak budete mať špeciálne požiadavky – Zariadime!!!

Tešíme sa na spoluprácu

Bližšie informácie a rezervácie:

info@impozant.sk,+421 914 326 480

SekciaVianocneAIneVecierky

Kurz prežitia

Ako jediný hotel v Turci ponúkame organizáciu kurzu prežitia pre Vašu firmu so špeciálnou zľavou! Zábava sa spája so získaním nenahraditeľných skúseností a cieľ je jediný. PREŽIŤ!

Rezervovať

SekciaKurzPrezitia

Paintball

Paintball je rekreácia tela i ducha. Jeho zmyslom je dosiahnutie víťazstva. Odbúrava stres a agresivitu každodenného života . Rozvíja tímovú spoluprácu, koncentráciu, stratégiu a taktiku, kondíciu, obratnosť a postreh.

Pri tomto športe si začíname uvedomovať, aká je asi realita. Paintball je to šport pre tím, lebo tu nerozhoduje fyzická sila, ale rýchlosť, postreh, presnosť a kolektívna súhra a hlavne skvelá zábava. Toto všetko je paintball. Ale hlavne je to skvelá zábava!

Ako a kde hrať?

Jedna hra trvá od 1 – 10 minút podľa počtu hráčov a dohodnutých pravidiel. Celá akcia nie je časovo obmedzená, ale spravidla zaberie 3 – 4 hodiny alebo aj celý deň, ak je to väčší turnaj.

Scenárový MILITARY paintball – hrá sa v lese alebo v budove podľa vopred pripravených scenárov. Námety scenárov vznikajú podľa filmov, videohier atď.…

Pred začiatkom hry dostanú hráči inštruktáž o manipulácii s paintballovou zbraňou, nasledujú bezpečnostné pravidlá a pripravené scenáre, ktoré je možné meniť podľa dohody hráčov. Potom sa rozdelia do jednotlivých skupín, pričom každý hráč dostane vybavenie (zbraň, maska, ochranný odev, guličky, výstroj … ). Skupiny sú rozlíšené farebnými páskami alebo rozdielnymi odevmi. Jedna hra trvá cca 1 – 8hod podľa počtu hráčov a typu hry. Celá akcia nie je časovo obmedzená, pričom sa zvyčajne odohrá ľubovoľný počet hier. Na celý priebeh dohliadajú inštruktori.

Rezervovať

SekciaPaintball

Offroad

Obrovské kolesá, extrémy za oknom a vy za volantom. Ak vám už teraz behajú po chrbte zimomriavky, v reáli ich budete mať až po končeky mihalníc. Prekonajte sami seba a vydajte sa na neopísateľné off road dobrodružstvo v nepredvídateľnom teréne.

Z našej ponuky si môžete vybrať:

 • Prenájom Off Roadov pre Vaše firemné akcie.
 • Kondičné jazdy OFF ROAD.
 • Rekreačné jazdy OFF ROAD.
 • Škola jazdy OFF ROAD.
 • Expedície OFF ROAD.

Škola riešenia extrémnych OFFROAD situácií (vyprosťovanie vozidla, extrémne prejazdy vo veľkých náklonoch, brodenie atď.)

Rezervovať

SekciaOffroad

Bungee running

Chcete otestovať svoju rýchlosť a silu? Máte chuť zasúťažiť si v dynamickej disciplíne?

Bunnge Running je to pravé čo hľadáte!

Máme pre Vás pripravených až päť „bežeckých“ dráh vhodných pre tímové súťaže. Účastník súťaže si oblečie postroj, ku ktorému sú pripevnené špeciálne elastické laná, ktoré sa pridávajú alebo uberajú podľa veku súťažiaceho. Preto je táto aktivita vhodná pre deti, tak aj pre dospelé osoby. Úlohou súťažiaceho je prejsť čo najväčšiu vzdialenosť. Účastník je istený proti spätnému ťahu lana.

Aktivita: športová

Potrebný priestor: 20 x 4m

Povrch: tráva, piesok

Kapacita: minimálne 10, maximálne 250 osôb

Rezervovať

SekciaBungeeRunning

Cesta do praveku

Presuňte sa s nami na chvíľu do staršej doby kamennej. Otvorí sa vám brána do dávno zaviateho sveta lovcov a zberačov, šamanov, skalného umenia, kamenných nástrojov, výrobkov z parohov či kostí.

Jadrom je workshop základov výroby kamenných nástrojov tradičnou pravekou formou – štiepaním vhodných kamenných surovín. Vyrobte si jednoduché hroty, škrabadlá či driapadlá, nože, čepele, ktoré budú na nerozoznanie od originálov. Lovci si budú môcť zahádzať na terč z originálnej kože a demonštrovať tak svoje víťazstvo nad zvieraťom.

V rámci ciest do praveku ponúkame aj možnosť zažitia atmosféry archeologického výskumu, v ktorom bude úlohou klientov na vyznačenej ploche nájsť zakopané repliky archeologických nálezov, tieto zamerať, zdokumentovať, rekonštruovať a interpretovať „nálezovú situáciu“. Vhodná teambuildingová aktivita pre menšie i väčšie kolektívy s podporou vzájomnej spolupráce, precíznosti a kreativity. Možnosť prispôsobenia individuálnym požiadavkám.

Rezervovať

SekciaCestaDoPraveku

Historický šerm

Čaká na Vás:

 • Dobový život a remeslá.
 • Ukážka života žoldnierov na vojenskom ťažení
 • Strelci, mechanické zbrane – luky kuše, sekery oštepy, praky — dynamická ukážka z uvedených zbraní s možnosťou streľby aj pre klienta.
 • Palné zbrane – ukážka streľby z ručných a lafetovaných zbraní ( píšťaly, hákovnice, arkebuzy, tarasnice a húfnice )
 • Remeslá – dobová kuchyňa, lazebna, dobové hry, kováčska dielňa
 • Lukostrelci: streľba z lukov a kuší
 • Dobový tábor na vojenskom ťažení – ukážka obsahuje všetky prvky: kuchyňa, šerm, lazebna, zbrojnica, dynamické ukážky

Rezervovať

SekciaHistorickySerm