Firemné akcie

Eventy, na ktoré rozhodne nezabudnete.

Novodobým trendom v usporadúvaní firemných akcií, porád, rokovaní či teambuildingov je spájať pracovné povinnosti s aktívnym oddychom, ale aj dokonalým wellness & spa relaxom. V Hoteli Impozant**** nájdete všetko, čo dokonalá firemná akcia vyžaduje – príjemné biznis a rokovacie priestory s kompletným vybavením, internet, špičkovú tradičnú aj modernú gastronómiu, oddychové spa centrum rovnako ako možnosť rôznych voľnočasových aktivít v hoteli a jeho okolí.

Vianočné večierky Viac info
Kurz prežitia Viac info

Vianočné a iné večierky

Rozhodujete sa kde usporiadať vianočný večierok pre svojich zamestnancov či top klientov?

My Vám ponúkame nezabudnuteľné párty!

Témy:

Slovenský večer

(balík zahŕňa: ubytovanie s raňajkami, harmonikár s ozembuchom 4 hodiny)

Oldies párty

(balík zahŕňa: ubytovanie s raňajkami, DJ)

Karaoke show

(balík zahŕňa: ubytovanie s raňajkami, karaoke)

Hawaii párty

(balík zahŕňa: ubytovanie s raňajkami, DJ + hawaiský veniec na krk)

Možnosť doobjednať:

  • DJ Paul.
  • Animácie: 1x moderátor a 1x animátor.
  • Cigánska kapela Končekovci.
  • Ľudová kapela Hanuliakovci.
  • Fotograf, kameraman, foto kútik.
  • Barmanská show.
  • Degustácia rumov.
  • Degustácia vín.

Prípadne ak budete mať špeciálne požiadavky – Zariadime!!!

Tešíme sa na spoluprácu

Bližšie informácie a rezervácie:

info@impozant.sk,+421 914 326 480

SekciaVianocneAIneVecierky

Kurz prežitia

Ako jediný hotel v Turci ponúkame organizáciu kurzu prežitia pre Vašu firmu so špeciálnou zľavou!

Slovo prežiť môžeme definovať viacerými termínmi, ale podstata je rovnaká – zostať na žive, nepodľahnúť panike, premýšľať a bojovať až do konca. Váš tréning prežitia bude podobný ako príprava špeciálnych jednotiek a letcov, s ktorou sa stretávame v dokumentárnych filmoch, ktoré sú súčasťou ich výcviku a služby v ozbrojených zložkách. Naučíme Vás ako prežiť v našich zemepisných podmienkach a ako využiť prírodu vo svoj prospech.

Rezervovať

SekciaKurzPrezitia

Paintball

Paintball je rekreácia tela i ducha. Jeho zmyslom je dosiahnutie víťazstva. Odbúrava stres a agresivitu každodenného života . Rozvíja tímovú spoluprácu, koncentráciu, stratégiu a taktiku, kondíciu, obratnosť a postreh.

Pri tomto športe si začíname uvedomovať, aká je asi realita. Paintball je to šport pre tím, lebo tu nerozhoduje fyzická sila, ale rýchlosť, postreh, presnosť a kolektívna súhra a hlavne skvelá zábava. Toto všetko je paintball. Ale hlavne je to skvelá zábava!

Ako a kde hrať?

Jedna hra trvá od 1 – 10 minút podľa počtu hráčov a dohodnutých pravidiel. Celá akcia nie je časovo obmedzená, ale spravidla zaberie 3 – 4 hodiny alebo aj celý deň, ak je to väčší turnaj.

Scenárový MILITARY paintball – hrá sa v lese alebo v budove podľa vopred pripravených scenárov. Námety scenárov vznikajú podľa filmov, videohier atď.…

Pred začiatkom hry dostanú hráči inštruktáž o manipulácii s paintballovou zbraňou, nasledujú bezpečnostné pravidlá a pripravené scenáre, ktoré je možné meniť podľa dohody hráčov. Potom sa rozdelia do jednotlivých skupín, pričom každý hráč dostane vybavenie (zbraň, maska, ochranný odev, guličky, výstroj … ). Skupiny sú rozlíšené farebnými páskami alebo rozdielnymi odevmi. Jedna hra trvá cca 1 – 8hod podľa počtu hráčov a typu hry. Celá akcia nie je časovo obmedzená, pričom sa zvyčajne odohrá ľubovoľný počet hier. Na celý priebeh dohliadajú inštruktori.

Rezervovať

SekciaPaintball

S.W.A.T. Parkúrová airsoft strelnica

Chcete otestovať svoje skúsenosti a schopnosti?

Chcete si vyskúšať náročnú školu S.W.A.T. Skills a stať sa na chvíľu členom špeciálnej jednotky? Chcete zaziť niečo netradičné, čo Vám dodá pocit istoty a ukáže, že každé nové ráno je krásne?

Tak S.W.A.T. je pre Vás!!!

Rezervovať

SekciaOffroad

Archery Hunters

Rýchlosť, dynamika, práca v tíme, taktika… to je nás Archery Hunting!

Čo to vlastne je Archery Hunting?

Dva tímy, nafukovacie a drevené mobilné prekážky, špecálne luky a šípy, ktoré sú zakončené 3D penou a ochrana tváre v podobe masky.

Rezervovať

SekciaBungeeRunning

Panters Army Challenge NOVINKA!

Panters Army Challenge je výzva pre ľudí, ktorí chcú zažiť niečo, čo nemajú možnosť si len tak hocikde vyskúšať. Jedná sa o jednodňový program, kde Vám priblížime tréning špeciálnych jednotiek pod odborným dohľadom inštruktorov s bohatou praxou v danom odbore.

Účastníkov rozdelíme do 8 družstiev. Účastníci budú mať pripravené stanoviská, ktoré budú hodnotené časovo a bodovo.

Rezervovať

SekciaCestaDoPraveku