Mítingy a teambuildingy

Firemné podujatie uprostred nádhernej prírody Malej Fatry

Vieme, že zaslúžite viac.

Spojte prácu s relaxom a zábavou. Odmeňte svoj tím či obchodných partnerov jedinečnými zážitkami na jednej z našich outdoorových firemných akcií.

Grilovačka na terase

Nachystajte si chuťové poháriky na voňavý kulinársky zážitok. O všetko sa postaráme a na jednej z našich terás Vám pripravíme grilovačku na mieru presne podľa Vašich predstáv až pre 100 osôb. Ponúkame výber tých najlepších špecialít na grile. Vychutnajte si šťavnaté rebierka či grilovanú zeleninu. Na svoje si príde každý gurmán.

Opekačka pri potoku

Skvelá voľba pre Váš akčný teambuilding! Ražne, drevo, drinky aj dobroty na opekanie Vám pripravíme na parádnu opekačku pri ohnisku pre 10-12 osôb. Spoločná príprava pozdvihne tímového ducha a prinesie kopec zábavy pre celý kolektív v príjemnom prostredí pri zurčiacom potôčiku.

Guláš vonku pod stanom

Overená klasika, ktorá zaručí spestrenie každej firemnej akcie – varenie guláša v krásnom prostredí, kde sa vôňa z kotlíka postupne mieša so sviežosťou okolitej prírody. Všetky suroviny a potrebné vybavenie zabezpečíme podľa Vašich potrieb. Guláš môžete variť sami, prípadne túto úlohu prenechajte nášmu kuchárovi a užite si skvelú akciu bez starostí o prípravu.

Bicykel a turistika

Doprajte Vášmu tímu hory zážitkov a načerpajte novú energiu v Malej Fatre. Vyberte si z množstva prechádzok a túr priamo od hotela, využite lanovku v stredisku, ktorá Vás vyvezie na vrchol kopca, odkiaľ si môžete vychutnať nádherné výhľady alebo si požičajte bicykle na ľahšiu či náročnejšiu cyklotúru. Dajte nám vedieť Vaše predstavy a radi Vám pomôžeme s prípravou tých najlepších zážitkov pre Váš kolektív.

 

 

Športové aktivity

Po náročnom rokovaní treba vyčistiť myseľ – najlepšie na vzduchu! V spolupráci s naším partnerom Fatra Ski vám vieme zabezpečiť sprievodcu na turistiku alebo rôzne športové aktivity priamo v stredisku a blízkom okolí. Užite si s kolegami uvoľnenú zábavu pri aquazorbingu, člnkovaní po jazere, futbale či lukostreľbe, alebo využite zábavné teambuildingové programy na rozvoj pracovných tímov.  Viac info na fatraski.sk.

 

 

K usporiadaniu firemnej akcie, teambuildingu,
párty alebo akéhokoľvek eventu vás delí len jeden krok.

NAPÍŠTE NÁM RÝCHLU SPRÁVU

 

Alebo nás kontaktujte e-mailom na kongres@impozant.sk či telefonicky na +421 917 546 285 . Radi vám podáme pomocnú ruku.

Sledujte nás
na sociálnych sieťach