PRÍRUČKA IMPOZANTNÝCH ZÁŽITKOV

Inšpirujte sa miestami, ktoré vo Valčianskej doline a okolí nesmiete obísť

Kultúra

Inšpirujte sa našimi tipmi na kultúrne podujatia a vyberte si zábavu či spoznávanie histórie podľa svojho gusta. Unikátny turčiansky kolorit vám ponúka nevyčerpateľnú studnicu možností.

Viac info

Lyžovanie

Vychutnajte si idylickú snehovú nádielku a užite si lyžovačku ako sa patrí. Máme pre vás overené tipy, ako stráviť zimné radovánky na svahu s rodinou alebo priateľmi a načerpať energiu z bielej pokrývky naplno.

Viac info

Cyklistika

Preskúmajte okolité cyklistické trasy, ktoré vás povedú naprieč podmanivou prírodou Malej Fatry. Menej namáhavý terén v dostupnom okolí môžete pokojne vymeniť za cyklotrasu pre skúsených nadšencov dvojkolesových tátošov.

Viac info

Turistika

Máme pre vás tipy na krátke výlety i náročnejšie túry.

Viac info

Objavte krásy okolitej prírody a kultúrneho dedičstva Malej Fatry

Našim hotelovým hosťom radi odhalíme všetky spoľahlivé tipy na príjemne strávený čas v prírode alebo blízkom okolí Hotela IMPOZANT****. Radi by ste spolu s rodinou objavili nádherné scenérie Valčianskej doliny a okolitých lesov? Alebo vás lákajú starobylé hrady, zámky a kultúrne pamiatky? Poradíme vám, ktorý svah je ideálny pre začínajúcich lyžiarov a pridáme aj zoznam aktuálnych podujatí v okolí, kde si na svoje prídu všetci milovníci kultúry. V našej príručke IMPOZANTných zážitkov nájdete skvelé tipy v každom ročnom období.

REZERVOVAŤ SI POBYT

Sledujte nás
na sociálnych sieťach