Späť na wellness & spa

WELLNESS

Masáže

Jemnejšie či dostatočne účinné masérske techniky pôsobia ako balzam na vaše unavené a namáhané svaly. Doprajte im potrebnú regeneráciu vďaka masáží podľa vášho výberu. Stavte na klasickú alebo športovú masáž celého tela alebo len problematických partií a vykročte z masážneho salóna Hotela IMPOZANT**** ako znovuzrodení. Špeciálne typy masáží vám prinavrátia stratenú energiu a rozprúdia všetky potrebné procesy vo vašom tele tak, aby ste opäť mohli fungovať na 100%. Ešte váhate? My už máme pre vás pripravený voľný termín.

Buďte o krok vpred, aby vám nič neuniklo

Na masáže prijímame objednávky s predstihom 1 deň vopred. Vyplňte krátky rezervačný formulár kliknutím na tlačidlo nižšie alebo si masáž objednajte

Objednať sa na masáž

Klasická masáž

30 min. – 24 € 60 min. – 40€

Odbúrajte prebytočný stres a zbavte telo napätia vďaka jednej z najobľúbenejších masérskych techník. Klasická masáž vás upokojí, podporí vašu imunitu a centrálny nervový systém. Dokonalú regeneráciu pre svoje svaly si môžete dopriať v skrátenej 30 minútovej verzii alebo plnohodnotnej 60 minútovej verzii.

Rezervovať
Obľúbená masáž

Športová masáž

30 min. – 24€ 60 min. – 40€

Ak potrebujete urýchlenú regeneráciu po namáhavom výkone doprajte im povzbudivý reštart. Športová masáž s hmatmi s dôrazom na tlak, silu a rýchlosť obnoví správnu činnosť vašich svalov tak, aby ste sa opäť cítili vo svojej koži. Vyberte si kratšiu či dlhšiu, celohodinovú verziu.

Rezervovať

Mäkké techniky

60 min. - 39€

Tento typ masáže je ideálnou voľbou, ak bola pre vás dosiaľ absolvovaná masáž nepríjemne bolestivá, prípadne máte zranenie, z ktorého sa potrebujete zotaviť. Pomocou masírovania mäkkých tkanív (šľachy, väzy, najhlbšia vrstva kože) sa postupne uvoľnia bolestivé miesta a prichádza vytúžené uvoľnenie.

Rezervovať

Bankovanie

60 min. – 40€

Vyplavte všetky škodliviny z vášho tela vďaka overenej metóde bankovania. Výsledkom sú nielen prečistené tkanivá,
ale i zlepšenie lymfatického obehu a cirkulácie krvi. Nenápadné, no účinné banky vám pomôžu pri liečbe bolesti, pri problémoch
s trávením alebo dýchacím ústrojenstvom.

Rezervovať

Myofasciálna masáž

60 min. – 39€

Je najvhodnejšou voľbou pre tých, ktorých trápia stuhnuté či skrátené svaly, sprevádzané nepríjemným napätím a intenzívnou bolesťou. Hoci tento typ masáže rozhodne nie je jemným hladkaním, dokáže účinne prinavrátiť stratenú svalovú rovnováhu a zväčšiť rozsah pohybových možností.

Rezervovať

Lymfatická masáž

60 min. – 42€

Podporte svoju imunitu a doprajte telu detox od nahromadených škodlivín v lymfatickom systéme vášho tela. Lymfodrenáž sa pomocou jemných a presne určených hmatov zameriava na miesta, ktoré dokážu rozprúdiť lymfu v tele a zmierniť tak migrény, kŕčové žily, opuchy či problematickú imunitu.

Rezervovať

Lymfatická masáž tváre

30 min. – 24€

Práve v oblasti hlavy, krku a hrudníka nájdeme množstvo lymfatických uzlín, ktoré dokážu výrazne ovplyvniť nielen pleť, ale i nepríjemné opuchy či bolesti hlavy. Lymfatická masáž tváre jemnými pohybmi rozprúdi lymfu a výsledkom je detox pleti spojený s jej rozjasneným a sviežim, vypnutejším vzhľadom.

Rezervovať

Reflexná masáž

30 min. – 22 € 60 min. – 36€

Reflexná masáž sa zameriava pomoc pri problémoch nielen svalového a pohybového aparátu. Vďaka nervovým zakončeniam môže masér lokalizovať problémy so všetkými orgánmi vášho tela a ovplyvňovať ich takzvane reflexne. Výsledkom je nielen pocit úľavy, ale taktiež zlepšenie zdravotných problémov.

Rezervovať

Maderoterapia

50 min. - 40€ 70 min. – 60€

Maderoterapia je unikátny spôsob boja proti celulitíde a disproporciám ľudského tela. Originálne drevené valčeky rôznych tvarov neinvazívne zatočia s podkožným tukom vďaka tomu, že zvýšia prekrvenie v inkriminovaných oblastiach a taktiež naštartujú lymfatický systém.

Rezervovať

Indická masáž hlavy

50 min. - 42€

Je veľmi jemná a príjemná. Masážnu zostavu tvorí masáž ramien, šije, hlavy a tváre. Pomocou tejto skvelej masáže Vám dokážeme uľaviť od napätia a stresu, ktorému sme dennodenne vystavovaní. S jej pomocou odstraňujeme bolesti hlavy, migrénu, únavu, zlepšujeme sústredenosť a podporujeme rast vlasov.

Rezervovať

Masáž lávovými kameňmi

60 min. - 50€

Terapia horúcimi kameňmi z lávy je liečebná metóda, ktorá využíva silu prírody už viac ako 7000 rokov. Lávové kamene absorbujú a postupne odovzdávajú tepelnú energiu, ktorá pozitívne pôsobí nielen na pokožku a svalové vlákna, ale zlepšuje aj cirkuláciu a okysličenie krvi. Silné energetické vibrácie kameňov svojím účinkom podporujú rovnováhu celého tela a odoberajú negatívnu energiu.

Rezervovať

Masáž chrbta + (parafínový/rašelinový) zábal na chrbát

60 min. - 49€

Odporúčame pri chronickej reumatickej artritíde, pri chorobách pohybového aparátu drobných kĺbov na rukách a nohách. Je bohatý na minerály ako železo, kremík a horčík. Parafínový/rašelinový obklad je nahriaty na teplotu 55°C a príjemne prehreje a vyživuje krčnú chrbticu, kĺby či ubolené kríže.

Rezervovať

Nenechávajte nič na náhodu, rezervujte si svoj čas na relax vopred

Rezervácia

Radi by ste sa zverili do rúk našich masérov? Zavolajte nám na telefónne čísla 043/324 10 14 a +421 914 130 130 alebo sa informujte cez e-mail recepcia@impozant.sk.

Darujte svojim blízkym relax a nádherné zážitky vo Valčianskej doline

Darujte svojim blízkym relax a nádherné zážitky vo Valčianskej doline

Vyberte si z ponuky našich darčekových poukazov:

  • Masáž
  • Wellness
  • Pobytový balík
  • Služby hotela
CHCEM DAROVAŤ RADOSŤ

Sledujte nás
na sociálnych sieťach