Gastronómia

Nie je to len vynikajúce jedlo…je to zážitok!

Vyberte si z našej ponuky jedál a nápojov

Vychutnajte si umenie našich šéfkuchárov ako súčasť ubytovania alebo si vyberte z ponuky denného menu či á la carte

Radi vás privítame denne od 8:00 do 22:00 hod

Obedové menu

Ochutnajte z našej dennej ponuky

Otvoriť

Á la carte

Rozmaznajte svoje chuťové poháriky

Otvoriť

Vínny lístok

Doprajte si dúšok kvalitného moku.

Ochutnajte lahodné jedlá a vyberané vína 
či iné obľúbené nápoje z našej ponuky

  • ako ubytovaní hostia s možnosťou polpenzie alebo plnej penzie
  • ako náhodní okoloidúci, ktorí ucítia lákavé vône z našej kuchyne od 11:30 do 22:00 (poslednú objednávku je možné urobiť do 21:30)
  • ako súčasť kongresu či firemnej akcie – reštauráciu je možné priamo prepojiť so zmodernizovanou kongresovou sálou
  • reštaurácia má kapacitu až 176 osôb
  • ako starostlivo vyskladané menu na vašej svadbe snov

Gastronómia pre ubytovaných

Vaše chuťové bunky preberie ponuka studeného bufetu na čele so šunkovými, syrovými a zeleninovými misami a šalátmi, doplnená o čerstvé a chrumkavé biele i vyberané celozrnné pečivo (výber z 10 druhov). Pre milovníkov zdravej stravy sú pripravené rôzne druhy cereálií a kyslomliečnych produktov. Všetci labužníci si zaručene pochutia na výbere teplého bufetu, kde nesmú chýbať teplé kaše, lahodná praženica, párky či voňavá slaninka priamo z panvice. Samozrejmosťou je čerstvá káva, horúca čokoláda a 4 druhy džúsov. Napokon, myslíme aj na tých, ktorí si nemôžu dopriať klasiku, a preto si raňajky môžete pripraviť aj so sójovým, mandľovým či kokosovým mliekom.

V našej hotelovej reštaurácii si všetci hostia prídu naozaj na svoje. Každý deň máme k dispozícii rôznorodú ponuku jedál z á la carte, kde si môžete vybrať špeciality z domácej i zahraničnej kuchyne. Pre milovníkov skôr tradičného jedla ponúkame aj chutné obedové menu, kde sú na výber minimálne dve polievky, dve hlavné jedlá (mäsité a bezmäsité) a na záver lahodný dezert. Prajeme Vám dobrú chuť!

Bohatá ponuka teplých jedál vo večernej ponuke formou švédskych stolov je dokonalou bodkou za zážitkami z celého dňa. Naši ubytovaní hostia si môžu vybrať z ponuky dvoch polievok, štyroch hlavných jedál (samozrejme, myslíme aj na tých, ktorým mäsité pokrmy príliš nevoňajú) + múčneho jedla, dvoch šalátov a napokon i dvoch dezertov. Chutné a vyberané jedlá do bodky doplnia vašu energiu na večernú lyžovačku či relax v našom wellness centre.

Nahliadnite do reštaurácie alebo lobby online prostredníctvom virtuálnej obhliadky.

Sledujte nás
na sociálnych sieťach