Recenzie hostí
Povedali o nás spokojní hostia
Google
rating
Spokojných
zákazníkov
Vyborne umisteni, dokonaly relax ve wellnessu, krasna priroda v okoli, akorat ze snidane jsem nemela super gastronomicky zazitek. Rada se sem vratim
22. marca 2020
Nádherný hotel.
6. marca 2020
Casto navstevujeme wellnes, kde prebehla moderna rekonstrukcia.
Príjemné a čisté prostredie. Odporucam
22. februára 2020
Krásny, moderný hotel. Skvelé jedlo, služby, personál, animátori. Okolie je vážne pekné. Mali sme tam veľmi peknú rodinnú dovolenku.
17. februára 2020
Velmi depresivne po prerabke všetko tmave a velmi neprehladne welnes spoločne šatne a pod.
13. februára 2020
Všetko čo sa týka hotela je super. Jedná vyhrada je lyžiarskym tratiam. Keďže je veľká návštevnosť lebo celé stredisko je super len okolo obeda je svach rozbyti a hrozia urazi lebo tu lyzuju aj menej zdarny lyžiari. To jediné kazí dojem
12. februára 2020
V stredisku dobre upravené zjazdovky, dostatočná možnosť parkovania, stravovacie a ubytovacie služby
8. februára 2020
Wellness maju super, aj pre hosti mimo hotela, v hoteli sme neboli ubytovany. Je tam aj bowling tak isto super.
8. februára 2020
Čašníčka peknučka, ale: zabudli na polievku, omyl pri objednávaní hlavneho jedla, omáčka k mäsu bola dost slabucka(plana, riedka) nerád davam negatívne hodnotenia, ale bohužiaľ, mate co zlepšovať 🤷♂️
8. februára 2020
Veľmi príjemný hotel. Jedlo nad naše očakávanie. Pre deti animácie. Wellness super. Určite môžem len odporúčať.
5. februára 2020