Lyžovanie

Vychutnajte si idylickú snehovú nádielku a užite si lyžovačku ako sa patrí. Máme pre vás overené tipy, ako stráviť zimné radovánky na svahu s rodinou alebo priateľmi a načerpať energiu z bielej pokrývky naplno.

Snowland Valčianska dolina

Obľúbené lyžiarske stredisko dostupné priamo z izby Hotela Impozant – Snowland vo Valčianskej doline, ponúka skvelé možnosti lyžovačky pre celú rodinu. Bohatú ponuku služieb, starostlivo upravenú zjazdovku a možnosti aj pre začínajúcich lyžiarov si môžete vychutnať aj s výhodnou ponukou v kombinácii s našimi pobytmi.

🚶 4 min.

Lyžiarske stredisko Jasenská dolina

Nepreplnené lyžiarske stredisko s výbornou dostupnosťou autom je vyhľadávanou lokalitou pre menej zdatnejších alebo začínajúcich lyžiarov, či rodiny s malými deťmi. Služby na výbornej úrovni, ústretový personál a upravené svahy potešia malých i veľkých. Dokonca sú super tipom na obľúbené večerné lyžovanie pre páry, ale i skupiny dovolenkárov.

25 min.

Winter Park Martinky/Martinské hole

Milovníci snehu a zimných športov si zaručene prídu na svoje v stredisku Winter Park Martinky. Starostlivo upravené svahy rôznej náročnosti a možnosti snowboardingu, zjazdového i bežeckého lyžovania otvárajú celú náruč možností, ako si zimnú lyžiarsku sezónu vychutnať naplno. Ako bonus vás čakajú nádherné výhľady a dostatočne široké zjazdovky pre každého.

45 min

SKI aréna Fačkovské sedlo

Menšie lyžiarske stredisko so siedmimi zjazdovkami na dohromady šiestich kilometroch si zamilujete, ak máte radšej osobnejšiu lyžovačku. Ideálne pre začiatočníkov, no zaručene sa odreagujú aj skúsení lyžiari so zjazdovkami označenými ako najnáročnejšie. Večerné lyžovanie s umelým osvetlením, ponuka stravovania a lyžiarska škola sú ideálnym predpokladom pre dokonalú lyžovačku.

40 min

Sledujte nás
na sociálnych sieťach