Recenzie hostí
Povedali o nás spokojní hostia
Google
rating
Spokojných
zákazníkov
Pekné prostredie, príjemný welnes.
4. marca 2021
Krásny hotel v krásnom prostredí. Bohužial pri našej návšteve bol čiastočny lockdown a mohli sme tak využívať len výdajné okienko.
Jedlo a aj nápoje boli vynikajúce, personal maximálne ochotný!
Určite sa prídeme ubytovať aj priamo do hotela.
13. decembra 2020
Byl jsem tu nekolikrat na obed a vzdycky byl vyborny. Doporucuji
25. októbra 2020
Pekne ciste uhladne. Vzhladom k cene a inym drobnostiam vo welnese chyba k v0de citron a kusky ovocia.. inac strava a obsluha bola ozaj na urovni.
4. októbra 2020
Vynikajúca strava +Welnes
4. októbra 2020
Prekrásne prostredie, čisto, nový welnes, vynikajúci personál a skvelá kuchyňa. Určite sa vrátime.
24. septembra 2020
Vynikaju hotel v krasnom prostredi,uzastny personal,velmi chutne jedlo a restauracia ,vynikajuce pivo martins. Izby pekne ,ciste.sice nefunguje ventilator na wc ale na kvalite sluzieb neubralo.welness nad mieru spokojnost hlavne v saunovom svete ,pri bazenoch bar tak isto potesi .bowling v ponuke aj fitness .v zime hned vedla vlek super .
23. septembra 2020
V hoteli sme oslavovali krst.O hostí bolo perfektne postarané v samostanej konferenčnej miestnosti,kde bol výhľad na jazero a priamy východ na terasu. Oceňujem starostlivosť a poradenstvo pána prevádzkára Martina Pappa s MENU pre hostí-steak z bravčovej panenky bol vynikajúco pripravený a čerstvý v čase nášho príchodu. Starostlivosť časníka Petra bola na vysokej úrovni.Nič nechýbalo a bol nám stále plne k dispozícii.
V hoteli sme boli aj ubytovaní.Požiadala som o izbu s dosahom vysielačky do reštaurácie-bez problémov nám vybrali tichú izbu na 1.poschodí a signálom na 100%.Welness krásne,čisté s výhľadom a barom :)Recepcia ústretová, príjemná.Ubytovali nás bez problémov skôr, keďže sme mali malé dieta a izba už bola pripravená.Detský kútik krásny a plný hračiek, kde mi priniesli aj kávu.Prostredie hotela ideálne pre rodiny s detmi a hlavne na kočíkovanie ako stvorené. V reštaurácii sa podávali raňajky a večere vo forme švédskych stolov.S jedlom sme boli nadmieru spokojní. Večer vždy vývar a ešte 1 polievka.Vynikajúca jelenina!Chválime kuchára.
Páčil sa mi aj výber lokálnych nápojov.Časník sa opýtal na značku a neprinesú rovno „rakúsky špeciál“:).Kvalita porovnateľná s Tatrami avšak väčší kľud a menej ľudí v okolí.
Odporúčame!
22. septembra 2020
Veľmi príjemný hotel!
18. septembra 2020
Super je tam každý den
18. septembra 2020